Dostawa gratis! dla zamówień powyżej 500,00 zł

Zaloguj / Zarejestruj Konto klienta

Dwustronne taśmy klejące

W ofercie naszej firmy znajdują się taśmy dwustronne Smart 50 mm. Produkty dostępne są w kilku wersjach długości – 5, 10 i 25 metrów. Wykonane one zostały z folii PP (polipropylenowej) pokrytej syntetycznym, białym klejem kauczukowym oraz zabezpieczonej ochronną, żółtą okleiną (podwójnie silikonowaną). Oprócz tego mamy srebrne taśmy techniczne Smart o długości 10 m i szerokości 50 mm. Zachęcamy do wypróbowania wszystkich naszych produktów.

Taśmy obustronne

z 1

Taśma obustronna smart 50mm/5m

Dostępność: Dostępne

Taśma obustronna smart 50mm/5m

2,90 zł

  Taśma obustronna smart 50mm/10m

  Dostępność: Dostępne

  Taśma obustronna smart 50mm/10m

  5,00 zł

   Taśma techniczna Smart 50mm/10 m srebrna

   Dostępność: Dostępne

   Taśma techniczna Smart 50mm/10 m srebrna

   6,80 zł

    Taśma obustronna smart 50mm/25m

    Dostępność: Dostępne

    Taśma obustronna smart 50mm/25m

    12,00 zł

     z 1

     Czym cechują się taśmy dwustronne przylepne Smart?

     Taśmy dwustronne samoprzylepne wyróżniają się doskonałą zdolnością dopasowywania do powierzchni i odpornością na odkształcenia. Ponadto charakteryzują się świetną kleistością i przyczepnością, nie rozwarstwiają się i nie kurczą. Taśmy dwustronne klejące są wyjątkowo trwałe i mocne, a do tego niestraszne im działanie wysokiej temperatury. Wszystkie te właściwości sprawiają, że produkty te gwarantują wytrzymałe połączenia elementów.

     Gdzie wykorzystuje się taśmy dwustronne Smart?

     Oferowane przez nas taśmy sprawdzą się do mocowania rozmaitych elementów w pionie. Stosuje się je do przyklejania rzeczy z papieru, tektury, tworzyw sztucznych czy metalu. Dwustronne taśmy klejące nadają się także do montażu giętkich wykładzin podłogowych oraz dywanowych. Pozostałe zastosowanie tych produktów to klejenie polietylenowych i poliestrowych pianek, płytek, a nawet elementów reklamowych – plakatów, banerów i liter przestrzennych. Co więcej, można ich używać do wszelkich prac kreatywnych.

     Charakterystyka taśm technicznych Smart

     Dostępne w naszym asortymencie taśmy techniczne wykazują dużą wytrzymałość na rozciąganie, a do tego są odporne na działanie wody oraz niskiej i wysokiej temperatury. Poza tym cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Produkty te wykorzystywane są głównie do uszczelniania, izolowania, maskowania lub naprawy różnych przedmiotów i powierzchni. Można ich używać też do klejenia tynku, betonu, drewna, tkanin czy tworzyw sztucznych. To sprawia, że taśmy techniczne znalazły zastosowanie w przemyśle, budownictwie, a także w gospodarstwach domowych.

     • Dostawa gratis

      Złóż zamówienie za min.
      500,00 zł a przesyłkę otrzymasz
      GRATIS

     • Odbiór osobisty

      Wszystkie złożone zamówienia
      możesz odebrać w sklepie
      stacjonarnym

     • Szybka wysyłka

      Złoż zamówienie do godz. 13:00
      a przesyłka zostanie nadana tego
      samego dnia

     • Pomoc
      i doradztwo

      Jeśli pootrzebujesz porady lub
      informacji na temat produktów,
      skontaktuj się

     Zamknij