(0)
Zakupy hurtowe i rabaty

Opaski ślimakowe

Sortuj:

Opaska zaciskowa ślimakowa, obejmy ze stali nierdzewnej

W ofercie sklepu znajdują się obejmy ślimakowe nierdzewne o różnej średnicy, które inaczej określane są jako opaski zaciskowe stalowe. Z ich pomocą możliwy jest montaż wiązki przewodów elektrycznych, węży gumowych, rurek i kabli. Wykorzystują je przedsiębiorstwa działające w branży motoryzacyjnej, rolniczej, chemicznej i spożywczej. Obejmy ze stali nierdzewnej kupowane są też przez osoby prywatne. Opaska ślimakowa dobrze łączy różnego rodzaju węże ogrodowe (karbowane, podciśnieniowe i nadciśnieniowe).

Nasz sklep oferuje produkty tylko najwyższej jakości, dlatego opaski zaciskowe stalowe, które u nas Państwo zakupią z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Nasi klienci doceniają obejmy ze stali nierdzewnej, ponieważ są one o połowę lżejsze niż żeliwne, co sprawia że nie obciążają one aż tak, istniejących instalacji. Obejmy stalowe przydają się w wielu branżach.

Opaski ślimakowe nierdzewne są wodoodporne, cechują się dużą wytrzymałością termiczną i mechaniczną. Dzięki szczególnej budowie, zwłaszcza rozmieszczeniu ząbków na całej długości, każda opaska zaciskowa ślimakowa może zostać precyzyjnie dopasowana do rozmiarów wiązki. Oferowane przez naszą firmę opaski ze stali nierdzewnej są niezawodne, a wykonanie ich z najlepszej jakości surowca sprawia, że są także bardzo trwałe. Nie ulegają korozji oraz nie pękają.

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy kurierem tego samego dnia