Dostawa gratis! dla zamówień powyżej 500,00 zł

Zaloguj / Zarejestruj Konto klienta

Kołek montażowy do opasek fi 6mm, płaski

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Opis produktu

Kołki montażowe do opasek zaciskowych służą do szybkiego montażu rur, kabli, przewodów i innych elementów. Produkty te są proste w użyciu – wystarczy wbić je w przygotowany wcześniej otwór w ścianie, panelu albo desce za pomocą młotka. W naszej ofercie mamy m.in. kołki fi 6 mm płaskie. Pozwalają one na mocowanie przedmiotów za pomocą opasek o szerokości nieprzekraczającej 8 mm. Kołki dostępne są w kolorze białym i czarnym. Dzięki naszym produktom bez problemu utrzymasz porządek w różnego rodzaju instalacjach – np. przemysłowych, telekomunikacyjnych czy elektroenergetycznych. Kołki do opasek nie tylko ułatwiają prace montażowe, ale też stabilizują mocowane elementy.

Właściwości płaskich kołków do opasek fi 6 mm

Płaskie kołki do opasek o średnicy 6 mm wykonane są z poliamidu 6.6. To sprawia, że produkty wyróżniają się dobrą wytrzymałością mechaniczną i są odporne na działanie substancji chemicznych – m.in. olejów i smarów, rozpuszczalników aromatycznych czy pochodnych ropy naftowej. Ponadto poliamidowe kołki montażowe do opasek są niewrażliwe na zasady oraz niektóre kwasy. Ich dużą zaletą jest to, że nie zawierają halogenu. Nasze kołki do mocowania opasek kablowych są też odporne na działanie niskiej i wysokiej temperatury oraz nie przewodzą prądu elektrycznego. Produkty te mają klasę odporności UL 94 V 2, co oznacza, że są samogasnące.

DANE TECHNICZNE:

 • Średnica Ø 6.
 • Maksymalna szerokość opasek do montażu 8 mm.
 • Polyamid 6,6.
 • Kolor: czarny
 • Temp. pracy -35°C do +85°C.
 • Palność UL 94 V 2 (samogasnące).
 • Gwarancja: 24 miesiące

Do czego służą kołki do opasek?

Kołki montażowe do opasek wykorzystuje się przede wszystkim do mocowania kabli, rur i przewodów. Używa się ich w instalacjach telekomunikacyjnych, przemysłowych oraz elektroenergetycznych w celu zapewnienia im stabilnej pozycji – chronią je przed  drganiami i wibracjami. Ułatwia to zarządzanie przewodami, kablami i innymi elementami, a także pozwala utrzymać porządek. Kołki zapobiegają też luzowaniu się opasek zaciskowych, co poprawia bezpieczeństwo i gwarantuje niezawodne funkcjonowanie instalacji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat płaskich kołków do opasek zaciskowych fi 6 mm, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na każde pytanie oraz pomogą wybrać odpowiednie produkty.

 • Dostawa gratis

  Złóż zamówienie za min.
  500,00 zł a przesyłkę otrzymasz
  GRATIS

 • Odbiór osobisty

  Wszystkie złożone zamówienia
  możesz odebrać w sklepie
  stacjonarnym

 • Szybka wysyłka

  Złoż zamówienie do godz. 13:00
  a przesyłka zostanie nadana tego
  samego dnia

 • Pomoc
  i doradztwo

  Jeśli pootrzebujesz porady lub
  informacji na temat produktów,
  skontaktuj się

Zamknij