Dostawa gratis! dla zamówień powyżej 500,00 zł

Zaloguj / Zarejestruj Konto klienta

Nożyk do zaciskarki do opasek stalowych 4,5-7,9mm

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Dostępność: Dostępne


Cena:

45,00 zł / szt


Koszt wysyłki: od 0,00 zł

 • blik
 • visa
 • mastercard
 • googlepay

Zamówienia złożone do godz. 13:00 * wysyłamy tego samego dnia.
(* dotyczy dni roboczych)

Do najbliższej wysyłki pozostało:


Opis produktu

Ostrze zaciskarki do opasek ze stali nierdzewnej typu Ball-lock

Wymienny element do zaciskarek przeznaczonych do opasek, który zmieni zasady gry w montażu opasek ze stali nierdzewnej typu Ball-lock. Element ten służy do precyzyjnego odcinania nadmiaru opaski zaciskowej ze stali nierdzewnej typu Ball-lock, zamocowany w zaciskarce do opasek stalowych. 


Szybki montaż, precyzyjne odcinki

Nasze ostrze zaciskarki do opasek stalowych to esencja szybkości i precyzji. Bez wymienisz stare, zużyte ostrze w swojej zaciskarce do opasek ze stali nierdzewnej i będziesz mógł znowu cieszyć się jego pełną funkcjonalnością, tak, jak gdyby było nowe!


Niezawodność gwarantowana

Możesz polegać na naszych ostrzach wymiennych do zaciskarek do opasek ze stali nierdzewnej typu Ball-lock - dzięki naszej gwarancji zyskasz pewność, że narzędzie przetrwa i zapewni aż pięć tysięcy pełnych naciągów opaski wraz z automatycznym ucięciem. Niezawodność to nasza obietnica dla Ciebie.


Niesamowita oszczędność oraz wydajność dla Twojego przemysłu

Nie trać czasu i pieniędzy na ciągłe wymiany zaciągarek na nowe. Nasze ostrze zaciskarki do opasek ze stali nierdzewnej typu Ball-lock to nie tylko prosty element wymienny, to inwestycja w efektywność i szybkość. Idealnie nadaje się do instalacji przemysłowych, energetyki i telekomunikacji, zapewniając unikatową wydajność, która przyspieszy Twój sukces.

Z naszym ostrzem zaciskarki do opasek stalowych, proces montażu opasek ze stali nierdzewnej Ball-lock staje się bezproblemowy, szybki i niezwykle precyzyjny. Dzięki możliwości regulacji siły naciągu oraz niezawodności gwarantowanej na pięć tysięcy pełnych naciągów, to element wymienny o nieocenionej wartości dla instalacji przemysłowych, energetyki i telekomunikacji. Przyśpiesz swoje operacje i osiągnij wyższy poziom efektywności z ostrzami wymiennymi do zaciskarek przeznaczonych do opasek ze stali nierdzewnej typu Ball-lock!

 • Dostawa gratis

  Złóż zamówienie za min.
  500,00 zł a przesyłkę otrzymasz
  GRATIS

 • Odbiór osobisty

  Wszystkie złożone zamówienia
  możesz odebrać w sklepie
  stacjonarnym

 • Szybka wysyłka

  Złoż zamówienie do godz. 13:00
  a przesyłka zostanie nadana tego
  samego dnia

 • Pomoc
  i doradztwo

  Jeśli pootrzebujesz porady lub
  informacji na temat produktów,
  skontaktuj się

Zamknij